تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - توصیه به رقبای احمدی نژاد
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

         ..........................................................................................................................................

!... چند توصیه به رقبای احمدی نژاد ...!

قابل توجه کاندیداهای رقیب آقای احمدی نژاد :کروبی،رضایی،میرحسین موسوی

با توجه به افزایش روزافزون محبوبیت دکتر در میان مردم،جهت شکست ایشان در انتخابات دهم ریاست جمهوری پیشنهادات ذیل را تقدیم عزیزان مینمایم.

۱.باتوجه به اینکه بسیاری از تبادل اطلاعات و از طرفی مرکز تبلیغ سینه به سینه برای آقای احمدی نژاد "مساجد" میباشند،لذا اکیدا توصیه میشود از ورود جوانان بالای ۱۸ سال به مساجد اکیدا جلوگیری بعمل آید.

۲.بدلیل افزایش روزافزون محبوبیت ایشان در میان قشر محروم و روستاییان پیشنهادات زیر ارایه میگردد:

الف: با فشار به کمیته امداد خمینی و بهزیستی و سایر نهادهای حمایتی آنها را وادار به عدم کمکهای نقدی و غیر نقدیشان(که افزایش چشم گیری در این دولت داشته) به محرومین شوند.از طرفی  محرومین را قانع کنند که پولی که این دولت به شما داده برکت ندارد و بهتره آن را وارد خانه خود نکنید!

ب:با هجوم به منازل روستاییان (البته مواظب باشید کسی بو نبره ها!)دفترچه درمانی همه روستاییان را پاره پوره کرده و بعد در رسانه ها تبلیغ کنید که دولت از بیمه کردن همه روستاییان سخت پشیمون شده!

۳.با برگزاری همایشی برای بنگاه داران املاک از آنها مصرانه تقاضا کنند که :

الف: به هرقیمتی که شده سعی در افزایش قیمت مسکن کرده و مانع کنترل قیمت آن توسط دولت شوند.

ب :با حمله(البته کاملا چراغ خاموش) به دفاتر تعاونی های مسکن مهرتمام مدارک متقاضیام مسکن را امحا و منهدم نمایند.

۴.با کارگذاری بمب هاومین های ضدتانک(اگه سوالی در این زمینه داشتید به برادر رضایی مراجعه کنید!)در زیر هردکل موبایل(دولتی و ایرانسلش فرقی نداره) و انهدام آنها ،مانع از گسترش روزافزون واگذاری سیم کارت شوید.حتما خاطرمبارکتون هست که تعداد سیم کارت در این دولت از ۷ میلیون عدد سال ۸۴ به بالای ۳۵ میلیون عددرسیده است.راجع به افزایش مجدد قیمت سیم کارت به قیمت سال ۸۴(حدود ۱میلیون تومان) تلاشی نکنید که خداییش بی فایده است!

۵.باکارگذاشتن بمبهای مخصوص(بازهم شما را به برادر رضایی ارجاع میدم) در مسیر لوله های گازرسانی به شهرها و روستاها ،مانع از روند بسیار سریع گازرسانی به این مناطق شوید.حتما مطلع هستید که همین کار دولت رضایتمندی بسیاری از مردم را بدنبال داشته است.اگربه هردلیلی موفق به اینکار نشدید در رسانه های خود تبلیغ کنید که دولت با گازرسانی به شهرها و روستاهاقصددارد ضریب امنیتی خانه های شمارا کاهش و از این رهگذرباعث کاهش جمعیت کشورگردد.

۶.با فشارو تطمیع و تهدید به مسوولان صندوقهای مهررضا در سراسر کشور مانع از پرداخت وامهای ازدواج و خوداشتغالی از طریق آنها به جوانان شوید.لابد بی خبر نیستید که بسیاری از جوانان بیکار از این طریق مشغول به کار شده و بسیاری هم مخارج ازدواج خودرا از این طریق تامین کرده اند و لذا احتمال رای دادن آنها احمدی نژاد بسیار زیاد است.ازطرفی در رسانه هاو سفرهای شهر به شهر خود به مردم تفهیم کنید که هدف دولت از اینکار به زحمت انداختن شما بوده است!

۷.نکات ذیل را لازم است حتما در میان دانشجویان و نخبگان هرشهر مطرح نمایید:

الف :صراحتا اعلام کنید که دولت نهم با فشار به هیات امنای دانشگاه آزاد جهت اصلاح اساسنامه،قصددارد مانع گسترش آموزش عالی در شهرها شود،قطعا مطلعید که تخلفات روشنتر از آفتاب جناب جاسبی در این دانشگاه و مخصوصا گندحساب "۱۸۸۸ بانک کلی شعبه زبرجد" و "تهدید خانواده حسین هادوی" و ازطرفی دفاعیات مستند و افشاگری جسورانه آقای سلیمی نمین دردادگاه بدجوری جوانان عدالتخواه را به سمت احمدی نژاد(که همه اورا مسبب این جریانات عدالتخواهانه میدانند) سوق داده است.در این زمینه هرکمکی که لازم داشتید حتما آقای عبدالله خان و نوچه های لگدپرانش را به یاری بطلبید!

ب.همه جا رسما و با اطمینان به نفس کامل اعلام کنید که تمام موفقیتهای هسته ای کشور مرهون دولت خاتمی و هاشمی بوده است.دولت نهم تنها و تنها این پروژه ها را به اتمام رسانده است.اگه در جمعی دیدید که نمیخواهنداین مطلب را باور کنندبگویید که دولت نهم با هسته ای کردن کشور قصددارد بمب هسته ای ساخته و در صورت ناکامی در انتخابات ساختمان پاستور را با خاک یکسان کند!متاسفانه احمدی نژاد با جسارت عجیبی که در پیشبر دمسیله هسته ای از خودنشان داد ،بدجوری در دل مردم جاافتاده است.صدالبته که شما باید با تمام قوا دیپلماسی ایشان را "ماجراجویانه "جلوه دهید.

ج.در جمع دانشجویان و نخبگان واجب است، اعلام کنید که آمریکا بیش از ۳ بار قصد حمله به ایران را داشته و تحلیلهای کارشناسانه منتقدان احمدی نژاد(خصوصاآقای رضایی) مانع از این حملات شده است.این باعث میشود که گاف بزرگ محسن رضایی در شبکه دوم سیما مبنی بر اینکه آمریکا تا یکماه آینده به خاک ایران حمله خواهد کرد را به فراموشی بسپارند!تازه دیپلماسی شجاعانه دولت هم از این رهگذربسیار کمرنگ خواهد شد.

بقیه توصیه ها و نکات ایمنی در این زمینه را بعدا خدمتتان تقدیم خواهم نمود!