تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - به احمدی نژاد رای نمی دهم
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

        ..........................................................................................................................................

!... من به آقای احمدی نژاد رای نمی دهم ...!

من به آقای احمدی نژاد رای نمی دهم و برای آن دلایل بسیار زیاد و بسیار خوبی دارم ، فعلا به ذکر چند تا از آنها اکتفا می کنم تا بعد :

1- او به حفظ گنجینه های گرانقدر آثار باستانی در اقصی نقاط ایران اهمیت نمی دهد چون :

پروژه هایی که ۲۰ سال روی زمین مانده بود و داشت تبدیل به آثار باستانی می شد همه را تمام کرد و آن آثار باستانی را خراب کرد !

2- به حفظ محیط زیست اهمیت نمی دهد چون :

پسرانش باندی ندارند که مناطق زیبای طبیعی را ملک اختصاصی خود کنند و نمی توانند با بهره برداری کامل از چوب جناگل (جنگل ها)شمال و شمال شرق ایران را جنگل های مزاحم را به دشت های وسیع تبدیل کنند تا پدیده ی سیل این موهبت الهی بتواند محیط زیست و خودِ زیست مردم گلستان را به کل از عرصه ی حیات پاک کند!

3- به تخریب فرهنگ و اخلاق اجتماعی و سیاسی دست زده است چون :

به دختران دست نمی دهد . اشرار را آزاد نمی گذارد . بودجه خوبی برای ساخت فیلم و کتابهای ترویج آزادی از اخلاق و دموکراسی آمریکایی اختصاص نمی دهد . دعای فرج می خواندو و از دوران خوش قدرت برای توهین به شهدا و رزمنده ها و امام و رهبری استفاده بهینه نمی کند و از همه بدتر اینکه حضور و وجود خدا و نفوذ مدیریت امام زمان را در عالم جدی گرفته!!!

4- اقتصاد بلد نیست و برنامه ندارد چون :

نمی تواند از فروش هوا و آسایش شهروندان برای خودش پول در بیاورد ! نمی تواند جیب خود و اطرافیانش را از سهام های پرسود و ملک و املاک دولتی پرکند ! نمی تواند روستاها را خالی و گداهای شهرها و حاشیه نشین ها را زیاد کند ! نمی تواند اقتصاد را به سمت تولید ثروت های کلان یک شبه هدایت کند ! با افزایش حقوق باز نشسته ها و کارگرها به اقتصاد صدمه زده ! با انجام کارهای عمرانی در روستا ها تورم ایجاد کرده ! به تولیدات بی صرفه ی داخلی بها داده در صورتی که مزیت نسبی همواره با واردات است حتی واردات پزشک ! برنامه اش هم فقط در جهت کم کردن رفاه کاخ نشینان و نخبه های پر مدعا وحراف و بی لیاقت است !و به جای صادرات مغز و فرهنگ غنی ایران به دنبال افزایش سرمایه گذاری در ایران و بازگشت جوانان تحصیل کرده است !

5- به شهرسازی و شهرداری ها صدمه زده چون :

بودجه مترو و حمل و نقل عمومی را زیاد کرده و نمی گذارد مردم راحت باشند و از مزایای ترافیک و دود و تراکم بدون راه بهره ببرند اما جنبه هم ندارد که ببیند نخبه های سیاسی پول گسترش مترو را برای حقوق دادن به عمله های سیاسی خود خرج کنند و سعی می کند با مانع تراشی جلوی سوراخ برداشت های پنهان نخبه ها را بگیرد ! تازه بودجه ی ساخت تونل های فاضلاب شهری را آنقدر زیاد کرده که کاری که صد سال پیش اروپایی ها کردند و قرار بود در ایران صد سال دیگر تمام شود حالا دو سه ساله دارد تمام می شود ! واین صدمه بزرگ و غیر قابل کنترلی را به بهداشت عمومی موشها و سوسک های توی جوب ها زده است !و از همه بدتر با گذاشتن رویه غلط ثبت اسناد و املاک در کشور جلوی دلالی زمین و زیاد شدن روز به روز قیمت زمین را گرفته و آسایش روانی بدجوری را برای شهروندان هدف خود قرار داده !!! پس در آمد جناحهای سیاسی از محل دستگردان کردن زمین ها توسط بانکهای بزرگ و افزایش قیمت زمین چه می شود ؟؟؟

6- آبروی ایران را در مجامع بین المللی به شدت در معرض خطر قرار داده:

 با تعطیل نکردن انرژی هسته ای آبروی ما را پیش فرانسوی ها انگلیسی ها امریکایی ها و صهیونیست ها برده ! کاری کرده که آژانس هسته ای و صدها کشور جهان بیایند طرف ما !! به جای تبعیت از حرف زور آنها حرف معقول و انسانی خودش را به کرسی نشانده !! با تند روی هایش دل دوستان خوبی که روزی بر سر جوانان ما نقل و نبات شیمیایی می ریختند به درد اورده ! با کشورهای گدا مثل همسایه های مسلمان وسایر کشورهای ضد استکبار آنقدر دوستی می کند که حال آدم به هم می خورد ! در سرتاسر دنیا حتی در آمریکای لاتین و آفریقا هم دوستداران بسیاری برای ایران جمع کرده و این کاملا خلاف گفتگوی تمدن هاست ! حتی یک قرار داد خرید هواپیما از فرانسه نبسته که پولش را بدهد و آشش را نگیرد ! حتی یک قرار داد بای بک با شرکت های نفتی فرانسوی نبسته که منافع نفت را به دوستان عزیزمان ببخشد و بزرگوارانه رفتار کند !!! بسیار آدم سختگیر و در عین حال به نفع مردم ایران احساساتی ست !!اصلا عقل ندارد که چگونه منافع مردم را فدای منافع خودش کند ! اصلا بلد نیست کاری کند که آن غربی های متمدن بر علیه ما اجماع بین المللی نکنند (بین الملل یعنی ۷ کشور نه هفت کچل!! ) و قدرت مهیب و وحشتناک و بی پایان -بیشتر از خدا ی- آنها را کاملا نادیده گرفته و از آن ابرقدرت های دیدنی و لمس کردنی جهان اطاعت نمی کند و فقط از یک خدای مجازی و غیر دیدنی اطاعت می کند !

7- به جای کارهای زیر بنایی به مردم صدقه می دهد : در این جا باید اول کارهای زیر بنایی و اصولی را تعریف کنیم ۱- دولتی کردن یا اختصاصی کردن اقتصاد به منظور انهدام صنایع نساجی - کشاورزی - دامداری - تولیدی ۲-برنامه ریزی برای کم کردن حقوق افراد بی اهمیت جامعه و افزایش ۱۰۰ برابری حقوق مدیران خاص ۳- فروش نفت و معدن و منابع ملی و در مقابل بی بودجه گذاشتن پروژه های عمرانی در شهرستانها و انباشته کردن درامدهای نفت در حساب ذخیره ارزی در بانکهای قدرت های بزرگ و در عوض دادن اوانتاژ و چرب کردن سیبیل شان تا آنها تا پول ما را بالا نکشندو تلاش برای بدنام کردن ایران تا آنها به جرم نکرده غنی سازی اورانیم پولهارا هپل هپو کنند ! ۴ البته بهانه لازم برای بالا کشیدن پول را هم خودمان به دستشان می دهیم ۵ - استفاده از حساب ذخیره ارزی فقط در موارد اختصاصی شامل موسسه و نهادهای خاص (توجه :تولید کنندگان و صادر کنندگان موفق استثنا هستند ). ۵- عدم وجود بیمه بیکاری و بهداشتی برای مردم زیرا بیمه روستائئیان== صدقه است و پر رو می شوند .۶- استفاده از پس انداز های صندوق ذخیره بازنشستگان و فرهنگیان و تامین اجتماعی در صورت کسری بودجه به دلیل ریخت و پاشهای زایدما ! خوب حالا این احمدی نژاد همه را صدقه پرور کرده چون : ۱-حقوق باز نشسته ها را زیاد کرده ۲- قانون هماهنگ برای دریافت حقوق کارمندان وضع کرده و حقوق مدیران ما را کم کرده و سهام عدالت داده ۳- مدافع بخش خصوصی واقعی و تولید داخلی ست ۴- پولهای ایران را از حساب بانکها انگلیسی و فرانسوی در اورده ۵- انرژی هسته ای را از دست بهانه گیری ما بیرون آورده! ۶- روستا ها را آباد کرده و کارهای عمرانی در کشور را سرعت سرسام آوری داده از ۲۰ سال به دو سال ! ۷- از همه بدتر اینکه جلو در جیب گشاد سوء استفاده مدیران رانت خواررا تاحدی دوخته و این واقعاظلم بزرگی ست . ۸ - دست آخر هم بیمه روستائیان طرح پزشک خانواده بیمه زنان خانه دار و هزارتا گدا پروری و صدقه دهی دیگه کرده و نشان داده اصلا فهم اقتصادی ندارد .

من دلایل دیگری هم دارم که کم کم می گویم .....یکهو نمی شود همه اش را گفت ! شما هم اگر موافقید به او اصلا رای ندهید !! جیز است !

                                                        رضا تائب