تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - عالیجناب سرخپوش در ردای مفسر
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

!!...:: عالیجناب سرخپوش در ردای مفسر ::...!!

مقام معظم رهبری: عده ای باید پیش خدا جواب دهند از اینکه کاری کنند دشمن گستاخ شود.

سخنان متناقض اخیر عالیجناب سرخپوش از وقایع اخیر و پس از انتخابات کشور در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع)جالب از کار درآمد که نظر شما درباره برخی اظهار نظرها و جوابیه های بهفر جلب میکنیم.

اگر همگان اخبار وقایع پس از انتخابات را پیگیری کرده باشند به این امر اذعان دارند که ارتباط تنگاتنگ خانواده آقای سرخپوش با اغتشاشگران و عوامل اصلی آن بر کسی پوشیده نیست، صحبتهای همسر این عالیجناب در هنگام انداختن رأی خود به صندوق، کمکهای بی دریغ دختر این عالیجناب به ستاد دیکتاتور مخملی و اهانتهای ایشان به اشخاص طراز اول نظام و ریاست محترم جمهور، حضور بی دریغ و سازماندگی عظیم اغتشاشگران توسط پسر این عالیجناب و هزینه نمودن بودجه بیت المال از صندوق دانشگاه آزاد و بسیاری از موارد دیگر که نیاز به اشاره  آن نیست و همگان اشراف کامل به مسائل مورد نظر دارند.

آقای هاشمی خود را از هرگونه دخالت در اتفاقات اخیر مبری دانسته و جالب آنکه خانواده خود را نیز عاری از هرگونه اشتباه و خیانت به نظام و مردم میدانند.

هنوز فراموش نکرده ایم که خبرنگاری در زمان صدارتشان در مسند ریاست جمهور از ایشان در مورد عملکرد وزیر اطلاعاتشان آقای فلاحیان سئوال نمودند چرا هرکس که از شما انتقاد میکرد فردا یا هفته یا ماه آینده به رحمت خدا می شتافتند و با پاسخ جالب عالیجناب سرخپوش مواجه شد که عمر دست خدا است و ممکن است شما یی که این سئوال را از من میپرسید فردا به رحمت خدا بشتابید.

هنوز فراموش نکرده ایم نامه سراپا بی ادبی ایشان به رهبر فرزانه انقلاب که تهدید به خشونت توسط عوامل خود بعنوان مردم نمودند و هم اکنون هم از این نامه خود اظهار پشیمانی نمی کنند و به اظهار نظرهای متناقض ادامه میدهند.

جالب ترین موضع پاسخ ندادن ایشان در برابر سئوال مهدی بادپا دبیر تشكیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد  مبنی بر اینکه شما در روزهای گذشته صحبتی كردید وحدت فقط حول رهبری است، شما به عنوان دو بال نهاد رهبری كه هم رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و هم رئیس مجلس خبرگان هستید نقش‌تان در این باره چه بوده است؟ و كسانی كه به شما در مجلس خبرگان و مجلس ششم رای دادند كسانی بودند كه در مساجد و منابر شعار "خامنه‌ای زنده باد، هاشمی پاینده باد را سر می‌دادند اما الان كسانی از شما حمایت می‌كنند كه كتاب «عالیجناب سرخپوش» را درباره شما نوشتند و شما را به قتل، دیكتاتوری و سركوب متهم كردند و همان كسانی هستند كه در خارج از كشور همراه منافقین علیه انقلاب راه‌پیمایی راه انداختند، شما چرا اقدامی در این زمینه انجام نداده‌اید؟ در رابطه با تخلف اطرافیان و منتسبان شما مطلبی كه در میان عموم جامعه مطرح است، نگاه مردم به عكس‌العمل شماست، چند ماه پیش فرزند شما به كشور انگلیس سفر كرد و دفتر وی در دانشگاه آزاد با صدور بیانیه‌ای اعلام كرد كه وی به خاطر سفر كاری و افتتاح یكی از واحدهای دانشگاه آزاد به لندن رفته است، حال مردم از خودشان می‌پرسند كه آن بیانیه برای چه بود و این نیامدن دو سه ماهه مهدی هاشمی چیست؟ سكوت شما در این زمینه به نفع شما نیست و  طبق معمول ایشان با طفره رفتن از پاسخ تجربه مهدی هاشمی را در مورد صیانت از آرا بازگو نموده و ایشان را از هرگونه جرم مبری دانسته و به ایشان نیز تأکید نموده فعلاً به ایران بازنگردد و باز در اظهار نظر متناقضی عنوان نموده اند که اگر قوه قضاییه ایشان را احضار نمایند ایشان به ایران بر میگردند در صورتی که دادستانی تهران چندین بار شفاهی ایشان را به بازگشتن به ایران و دفاع نمودن از عملکرد منافقانه خود در حوادث پس از انتخابات دعوت نمود.

جالب اینجاست کسی که در نمازهای جمعه کراراً سوره و ترتیب نماز را غلط ادا میکردند مفسر نهج البلاغه و تاریخ اسلام شده اند و با اشاره به روایتی از حضرت علی(ع) اظهار داشت: حضرت علی(ع) از سوی خدا منصوب بود و خدا به پیغمبر گفت: ولایت علی(ع) را اعلام كن و این كار برای پیامبر سخت بود زیرا كه جامعه آن زمان علی را به عنوان رهبر نمی‌پسندیدند و با گذشت چند ماه دیدیم كه مردم با علی(ع) چه كردند.
عالیجناب سرخپوش افزود:‌ پیامبر به حضرت علی(ع) در مجلس خصوصی گفتند كه تو حق ولایت و صرف خدا را داری اگر مردم قبول كردند جامعه را اداره كن ولی اگر قبول نكردند خودت را تحمیل نكن و اضافه كرد: پس از جنگ‌های امیرالمؤمنین(ع) انتقادات به حضرت زیاد شد كه چرا اقدام به جنگ و آدم‌كشی می‌كنید و چرا دیروز كه دیگران بر جامعه حاكم بودند تو به آنها مشورت می‌دادی اما در حال حاضر دائم در حال جنگ هستی كه حضرت علی‌(ع) در یك جلسه خصوصی با 10 نفر از حواریون خود درباره سقیفه و خلفا فرمودند وقتی كه من به خلافت رسیدم شرایط و زمینه جنگ فراهم شد. حضرت علی در آن جلسه به آن 10نفر كه كمیل هم جزو آنها بود فرمودند كه شما در نماز‌جمعه‌های مناطق مختلف شركت كنید و حرف‌های مرا برای مردم توضیح دهید و شهادت دهید به حرف‌های من.

چگونه است کسی که در زمان صدارت خود اموال بیت المال را میان خاندان و اطرافیان خود تقسیم نموده اند میتواند از عدل علی(ع) و معصومیت ایشان سخن بگوید مردم ما بهتر از هرکس به اعمال و رفتار ایشان اشراف دارند، ایشان تا دیروز خود و خانواده خود را سرمایه نظام میدانستند ولی اکنون با استفاده از جملات زیبا  و فریبکارانه مردم را سرمایه های انقلاب و نظام میدانند، لازم به یادآوری است که هنوز ابهام در موارد مالی خود ایشان باقی است چه رسد به خاندان و اطرافیان ایشان.

ایشان با اشاره به نماز جمعه پس از انتخابات كه با امامت وی برگزار شد، تصریح كرد:‌ من در آن نمازجمعه نگفتم كه انتخابات درست است یا باطل؛ فقط گفتم تردید در جامعه حاكم است؛ اما برخی آمدند و به من گفتند چرا گفتی تردید؟ در صورتی كه آن روز میلیون‌ها نفر در خیابان‌ها ریخته بودند و قاطعانه می‌گفتند كه در انتخابات تقلب شده است و انتخابات باطل است. اما من قاطعانه نگفتم كه تقلب شده است ولی گفتم تردید دارم و چطور می‌شود میلیون‌ها نفر به خیابان‌ها بریزند و تردید نكرد.

باید در پاسخ به موارد فوق گفت که بذر نفاق و تفرقه و تردید را شما با نامه بی ادبانه خود، همسر شما با صحبتهای بی سوادانه خود، دختر شما با جسارتهای خود و پسر شما با پولهای بیت المال موجود در حسابهای خود در کشور به راه انداختید و شما چطور میتوانید اغتشاشگران را مردم و تعداد آنان را میلیونی بدانید ولی مردمی که با هزاران امید و آرزو به پیشرفت این کشور در سایه ولایت فقیه به پای صندوقهای رأی آمدند را کم اهمیت می شمارید؟

ایشان با اشاره به اینكه حكومت پول دارد، نیرو و رسانه دارد و می‌تواند با این ابزار در خیابان‌ها آدم جمع كند، تصریح كرد: حكومت بسیج و سپاه دارد و این طرفی‌ها هم استاد،‌ دانشجو،‌ نخبه، كارگر و مدیر دارند و من نظرم این است كه ما باید درگیری‌های خیابانی را با آزاد كردن رسانه‌ها به رسانه‌ها بكشانیم و احزاب و رسانه‌ها را طبق قانون آزاد كنیم چطور به خود جرأت میدهید تمامی منتسبان به خود و گروه خود را دانشگاهی نخبه و فرهنگی و طرف مقابل را بی سواد و کم ارزش تلقی نمایید چطور به خود اجازه میدهید نهادی که تا دیروز در مقابل جسارت به شخص جنابعالی در دوران اصلاحات سینه سپر نمود را دولتی انگارید و بقیه را حامی خود بنامید؟ نه بهتر است قدری از کاخ خود به میان مردم بیایید و ببینید که تمامی ملت ایران بسیجی هستند شاید شما بسیجی نباشید که صد البته هم نیستید اما ملت ایران به جز تعداد خود فروخته وطن فروش مزدور همگی بسیجی هستند و تا زمانی که افراد فتنه گری چون شما عالیجناب سرخپوش در این کشور مشغول رفتار منافقانه خود هستند این نیرو اجازه نخواهد بتوانید تمامی افتخارات نظام و انقلاب را برای خود ضبط و ثبت نمایید.

ایشان با اشاره به اینكه جامعه‌ای كه 3 الی 4 میلیون دانشجو دارد نمی‌تواند با فریب اداره شود، تصریح كرد: خانم‌ها تا امروز مجال نداشتند كه اقدامی كنند و الان اكثریت دانشگاه‌ها را اشغال كرده‌اند،‌ در حال حاضر در تجمعات نمی‌شود با خانم‌ها با خشونت برخورد كرد و من از آن می‌ترسم كه این قضایا به دبیرستان‌ها، خانم‌ها و كارگاه‌‌های تولیدی برسد و نظام باید بپذیرد و بحث‌ها را باز بگذارد. در پاسخ به این اظهار نظر و خط دهی باید یادآوری کنیم که این جامعه از همان روز اول دارای نخبه و دانشجوی فراوان بوده است و کسی که به دنبال فریب قشر جوان است شما هستید که با سکوت خود مظلوم نمایی می نمایید، حرف از خانم ها زدید فراموش نکرده ایم رفتار مردم فریب شما را در هنگام اقرار گرفتن از همسر سعید امامی متهم قتلهای زنجیره ای که خود شما هم واقف هستید"" که بود پشت پرده بازیهای پنهان"" این خط دهی های شما برای خانمها، مدارس دبیرستانی دخترانه برای همگان رو شده بهتر است واقع بین باشید این ملت نیازی به سرمایه های شما ندارد و هم اکنون هم گوش به فرمان رهبری هستند که تا دستور بدهند تا روز و شب خوش را از چشمان شما بیرون آورند همانطور که سی سال است که مثل هزار پا به تمامی سرمایه های ایران اسلامی دست دراز نموده اید و برای تمامی زندگی و خاندان خود این ثروتها را بلوکه نموده اید و خود را تافته جدا بافته از ملت و مردم میدانید اینبار مردم راه خود را با شما متمایزتر می نمایند.

فراموش نکنید ابوبکر، عمر و عثمان اولین اشخاصی بودند که با علی(ع) بیعت نمودند و تا صحبت از ثروت و هوس شد بیعت خود را شکستند تاریخ در مورد شما بهترین قضاوت را کرد شما از آنان هم بدترید شمابیعت نکرده بیعت شکستید شما پول انقلاب را خوردید و به انقلاب خیانت کردید به قول آن دانشجو که در مقابل شما ایستاد روز قیامتی نیز وجود دارد و شما را تا آن روز به خداوند واگذار میکنم.

فان حزب الله هم الغالبون

یک یاعلی با سیدعلی


GRAPHIC PER MONGI 1388