تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - خواهشا شما یکی وارد عرصه جنگ نرم نشو
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

... جناب دیتا بیس صهیونیستی یوزر هایی که بچه حزبولن حذف بفرمایید ...

!!...:: خواهشا شما یكی وارد عرصه جنگ نرم نشو ::...!!

متاسفانه به رغم انتقادهای قبلی هنوز برخی صحبت های مسئولینی که تخصص خاصی در زمینه فنی و رسانه ای ندارند آب به آسیاب دشمن می ریزد. مسئول سایت گرداب در مصاحبه ای که با همشهری داشته عنوان کرده است که در حال فراهم کردن مقدمات حضور در شبکه های اجتماعی هستیم.

در این جمله چند نکته وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

1- اگر شبکه های اجتماعی داخلی که روزی 3 بار فیلتر می شوند و باز می شوند و بسیار ضعیف هستند و توسط نرم افزار های اوپن سورس راه اندازی شده اند را کنار بگذاریم کدام یک از شبکه های اجتماعی جهانی و سایت های وب 2 فیلتر نیستند که ایشان ادعای حضور و فعالیت در آن را نموده است؟!!!

2- جالب است سایتی که فیلتر است برخلاف قوانین جمهوری اسلامی فعالیت می کند. این مقام و مسئول چطور به خود اجازه دادند که استفاده از یک سایت فیلتر شده را در مصاحبه هایشان داد بزنند. ایشان یا فیلتر را دور می زنند یا اینترنتشان بدون فیلتر است که اگر اولی باشد این خود مصداق بی قانونی است و باید پیگیری شود.

3- آیا توانسته اید با قدرتی که در مصاحبه عنوان داشته اید می توانید نیروی متخصص سایبری صادر کنید یک شبکه اجتماعی برای مردم جهان در سطح فیس بوک و توییتر برنامه نویسی کنید؟!

4- اگر منظورشان حضور جهت جمع آوری اطلاعاتی و اشراف است باید بدانند که زمانی این کار کامل انجام خواهد شد که این شبکه دست خودتان باشد تا به لایه های مختلف ارسال ها دسترسی داشته باشید.

5- نکته پنجم را بنده قبلا نیز در پست دیگری گوش زد کرده بودم که آقایان بیایید زندانبان باشید نه زندانی که متاسفانه بدلیل این اشتباه استراتژیک این مقام مسئول می بایست مجدد این مطلب را در این پست کپی کنم:

چند وقت پیش یک فیلم سینمایی دیدم که داستانش در مورد زندانی های یک زندان در آمریکا بود که یک تیم فوتبال داشتن و زندانبان ها از زندانیان درخواست ترتیب دادن یک مسابقه را کردند.تیم زندانی ها کلی تمرین کرد کلی سختی کشید تا روز مسابقه فرا رسید.بازیشون شروع شد و نیمه اول زندانی ها 2 تا گل زدن.نیمه دوم تا حدود دقایق 80 ، 2 تا دیگه زدن نتیجه 4 بر صفر بود که وقتی رئیس زندان دید تیمش داره می بازه با یک سوت که زدنش چند ثانیه طول نکشید بازی رو لغو کرد و تیم زندانیان اول یه کتک مفصل خوردن و بعد هم انداختنشون توی انفرادی.زندانی ها هم در حسرت وقت و انرژی که صرف کرده بودن...

ناخودآگاه یاد فعالیت در سایت های اجتماعی که این روز ها همه عشق فعالیت توش رو دارن و بودجه مردم بدبخت رو بدون کار کارشناسی میدن به بعضی از فعالین نت که توی اینطور سایت ها فید ، لاگ ، لینک و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه بزارن که چی؟ برای اینکه آقا ما داریم با جنگ نرم و فیدها و لاگ ها و لینک های ابرقدرتهای غربی و شرقی مبارزه می کنیم...!!!

چون کار برنامه نویسی وب هم می کنم(ریا نباشه) این قضیه اومد توی ذهنم که کل کارشون با یه خط delete دستور sql توی دیتا بیسشون میره هوا!!!

delete from tblusers where username=har chi bache hezbole

بدبختی ، این امت حزب الله هم هر کاری می کنن می خوان بکنن تو بوق و کرنا که حالشو ببرن یا بودجه بگیرن و اینقدر بصیرت ندارن که بدونن چون دارن بعنوان یک زندانی در زندان های شبکه های اجتماعی صهیونیستی کار می کنن حداقل خودشونو سوخت ندن که دستور sql بالا اجرا بشه. به هر حال من باب تذکر و یا اعلام خطر به زندانی هایی که در زندان توییتر ، زندان فرند فید ، زندان فیس بوک ، زندان بالاترین ، زندان دنباله ، زندان کلوب! و زندان یوتیوب اعلام می کنم سرشون رو از برف بیرون بیارن یه نگاه به دورشون بندازن همش دیوار های زندانه...زندانی که بدون جرم و با رضایت خودتون واردش شدید و اگر بخواید راحت می تونید از این زندان ها فرار کنید.

دوستان دستور زیر رو یادتون نره :

delete from tblusers where username="har chi bache hezbole : جناب دیتا بیس صهیونیستی یوزر هایی که بچه حزبولن حذف بفرمایید....زمان اجرای این دستور هم چند ثانیه بیشتر طول نمی کشه

اما راهکار: چرا زندانی بشیم؟

چرا با میل خودمون بریم زندان؟ چرا با زندانبان ها بازی را شروع کنیم که اگر در حال برنده شدن بودیم با یک سوت جناب رئیس زندان همه زحماتمون بر باد بره؟!!!

زندان بسازیم...صهیونیست ها را وارد زندان های اینترنتی خود کنیم...سایت هایی به زبان آنها بسازیم...شبکه های اجتماعی را ما راه بیندازیم...خدا پدر و مادرش رو بیامرزه تحریم اینترنتم برداشت دیگه چی می خوایم؟!

یکی از دوستان پرسید چرا اون سایتتون "که اگر اینجا بگم اسمش چیه سوخت میره و ساسپند میشه" رو به زبان انگلیسی ساختین؟

گفتم کلی پول از جیب خودم بزارم سایت بزنم امثال تو توش حال کنن؟ بزار یه ذره خیر ما به صهیونیستا برسه!!!

زندان بسازیم... صهیونیست ها تیم زندانیان... ما تیم زندانبان ها... داشتیم می باختیم یه خط دستور sql... داشتیم می بردیم هم به بازی گرفتن زندانیا(البته شایدم به راه راست هدایت شدن که البته هدفمون از زندانی کردن اونا اینه)

خدا رو شکر سیستم های اطلاعاتی و عملیات روانی مملکت هم که تعطیل... هنوز روش های جمع آوری اطلاعات آشکار رو یاد نگرفتن... آقایون ، فکر کردید صهیونیستا دلشون به حال من و شما سوخته برامون یوتیوب بزنن؟!!! 


GRAPHIC PER MONGI 1388