تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - چرا "مرگ بر هاشمی"؟
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

چند نکته درباره شعار "مرگ بر هاشمی"؟

 

با توجه به رخدادهای بعد از انتخابات سال 88، بسیاری از صف بندی ها مشخص و خوب ها از بدها شناخته شدند. از طرفی بیداری مردم ایران باعث شده است تا با هیچ احد الناسی تعارف نداشته باشند و هرجا کسی موضعی به نفع ولایت می گیرد از او حمایت کنند و هرجا موضع بر علیه ولایت باشد با آن بشدت برخورد کنند.
می خواهد فرد "باراک اوباما" باشد یا "اکبر هاشمی رفسنجانی"
اما چه شد در طول این چند سال که حتی آنهایی که در دوره نهم انتخابات ریاست جمهوری از طرفرداران متعصب هاشمی رفسنجانی بودند، در جمعه 89/11/29 شعار "مرگ بر هاشمی" و "مبارک ایرانی، اکبر رفسنجانی" و... سردادند؟
دراینجا به اختصار به بیان چند نکته می پردازیم:
1- همانطور که در مقدمه بیان شد، مردم ایران، مردمی هوشیار هستند. اگر فردی با اسلام و نظام و ولایت همراه باشد از او دفاع کرده و اگر سمت و سویی مخالف با رهبری اتخاذ کند علنا و بدون تعارف با او برخورد می کنند.
لذا این مردم نیستند که نظرشان نسبت به آقای هاشمی عوض شده است چراکه همچنان ملت ایران نظرشان پیروی از ولایت است. بلکه این آقای هاشمی است که از خط ولایت خارج شده و آن هاشمی چند سال قبل نیست. البته برخی مدعی هستند که آقای هاشمی از قبل نیز زمینه مخالفت با رهبری را داشته که پرداختن به آن در این مقال نمی گنجد
2- مردم ایران در طول تاریخ همواره حرف خود را علنا به حاکم های وقت می زدند و از آنان واهمه ای نداشتند.
برای مثال در طی دو قرن اشغال ایران توسط اعراب، آنقدر در شهر های ایران اعتراضات بالا می گرفت تاجایی که حکمای بنی عباسی را مجبور می کرد تا پایتخت حکومت خود را در ایران بنا نهند تا از نزدیک بر مردم آن نظاره کنند. این بدان معناست که مردم ایران هیچ گاه از کسی ترس و واهمه ای نداشتند.
این موضوع در زمان طاغوت و همچنین 8 سال دفاع مقدس به خوبی قابل مشاهده بود.
لذا آنان ترسی از گفتن شعار "مرگ بر هاشمی" ندارند چرا که در 33 سال قبل در ملاعام شعارهایی از قبیل "مرگ بر شاه" برعلیه بالاترین مقام رسمی کشور می دادند. چه برسد به آقای هاشمی!

اما یک سوال:
آیا شعار "مرگ بر هاشمی" باعث خوشحالی دشمنان اسلام از جمله آمریکا و اسرائیل شده است یا باعث ناراحتی آنان؟
باید مراقب بود و دشمن اصلی را گم نکرد.
حضرت امام (ره) فرمودند: هرجا که دشمنانتان خوشحال شدند بدانید که اشتباه کرده اید و هرجا که از شما عصبانی شدند مطمئن باشید که کار درست را انجام داده اید.

حال قضاوت با شما

منتظر نظرات شما هستیم تا از آنان در جهت تکمیل مطلب استفاده کنیم و در اختیار همگان قرار دهیم.

همچنین لطفا در نظرسنجی ما نیز شرکت کنید


GRAPHIC PER MONGI 1388