تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - الماس فریب
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

زیبایی و زرق و برق اشیاء گاهی اوقات باعث زیان خریدار و گاهی نیز فروشنده می شود. گرانی این قبیل اشیاء و با ارزش بودن آنها چشم خریدار و فروشنده را درخشان می کند امید به سود و بهره برداری ارزشمند هر دو طرف معامله را به طمع انداخته که با کمی دوری از منطق و دوراندیشی به راحتی می توان زیان ناشی از این معامله را در آنان مشاهده کرد.

این مقدمه به بهانه پخش مستند الماس فریب است که خودرأیی و خود بزرگ بینی سیستمهای امنیتی کشورهای استعمارگر و تروریست را نشان می دهد، زیان معامله ای را بر خود تحمیل کردند که هر دو طرف معامله خودشان بودند هم فروشنده الماس  و هم خریدار آن.

حالاخودتان قضاوت کنید که فروشنده وخریدار واقعی الماس کیست؟ فروشنده الماس کسانی بودند که اطلاعات را به راحتی توانستیم از داخل سیستم امنیتی آنان بیرون آوریم، خریدار نیز همان کسانی هستند که اطلاعات سوخته برایشان خیلی مهم و اهمیت دارد بدون آنکه با کمی دقت و بررسی مسائل داخل کشور و شناخت مردم، از دور دستها توسط عوامل خود فروخته داخلی خودشان برای مردم تصمیم گیری می نمایند.

در پایان باز هم امیدواریم از این مسائل درس گرفته و از حضور و دخالت در امور داخلی کشورمان دوری نمایند هرچند تا به حال از این عبرتها بسیار داشته اند اما به قول معروف از کوزه همان برون طراود که در اوست.برچسب ها: فتنه، الماس، فریب،  
GRAPHIC PER MONGI 1388