تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - آقای لاریجانی به عمر خویش نخواهی دید این حكم را ...
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

به چه حقی به فرزند عزیز ملت جسارت می كنی

..:: آقای لاریجانی به عمر خویش نخواهی دید این حكم را ::..

جناب آقای لاریجانی چند سالی است که چند نفری سوار بر اسب خوش سوار صدارت شده اید و خود را قیم مردم و وکیل آنان معرفی میکنی، به چه حقی خود را وکیل میدانی با اینکه دیدی مردم با پشت دست در سال 1384 بر دهان خوش سخنت کوبیدند. اگر میتوانستی رأی کسب کنی نمیرفتی از علماء قم آبرو برای خودت کسب کنی و مردانه در عرصه انتخابات مجلس از کلان شهر تهران کاندید میشدی.

به چه حقی به فرزند عزیز ملت با پشتوانه بالاترین رأی در نظام جمهوری اسلامی ایران و منتخب بزرگ ترین حضور ملت در صحنه انتخابات جسارت میکنی، کدام قانون نانوشته ای مثل دیگر قوانین تصمیمات بی قانونت این حق را به تو داده است.

مگر پشتوانه رأی تو و امثال تو و هم کیشانت چند نفر هستند، به نظر میرسد پشتت به ناله های پیر از پا افتاده سیاست و آقاسی های انتخابات گرم شده است، یا فکر میکنی از آب گل آلود بحران اقتصادی كه ناشی از بی تدبیری امثال جنابعالیست میتوانی كوسه ماهی! خود را صید کنی.

شاید به خیال باطل خود تبریک هم کیشانت را پیروزی قلمداد کنی اما به قول رئیس جمهور عزیز آب رو بریز همون جایی که میسوزه، این تبریک مرهمی است ناکارآمد بر آتش خشم نفس تو و هم کیشانت، 6 سال هرچه خواستی گفتی و هرچه خواستی کردی و بر طبل بی قانونی در پناه قانونهای نانوشته ات کوبیدی تا شنیدی یک سر بی قانونی و قانون شکنی در خانواده ات است رگ گردن نشان دادی و سرخی صورت که چرا اسناد بی قانونی نزدیکانت برای مردم فاش شده است.

میگویند سگی میان جنگل به راه افتاد که میخواهم با شیر نبردی دلاورانه کنم این خبر به شیر رسید ولی شیر اهمیتی نداد تا اینکه سگ جلوی شیر را میگیرد و میگوید میروم کل جنگل را میگویم که شیر از مقابله با من ترسیده که شیر در جواب میگوید بگذار بگویند شیر از سگ ترسیده بهتر است تا بگویند خودش را به اندازه سگ پایین آورده، هرچند که در مثل مناقشه نیست.

برای خودت قداست درست کرده ای فکر کرده ای این مسند نگهبان تو است؟ نه، بدان که مردم همچون سال84 پاسخت را محکم تر خواهند داد تا همچنانکه فکر نامزدی ریاست جمهوری را از سرت بیرون کردی فکر تکرار بی احترامی به منتخب ملت را از سرت بیرون كنی و از راه کج رفته پشیمان گشته و به میان ملت و مردم بازگردی.

 مگر مجلس جای اهانت به شخص اول اجرایی کشور است که تو سکان دار تقسیم وقت برای صحبت شده ای یا دلت به به به چه چه های هم کیشانت خوش شده است؟

قانون تصویت میکنی و خود ابلاغ میکنی و رأی ابطال میکنی و آب حوض میکشی و پیرزن خفه میکنی و...

مدعی اداره کردن کشور به روش رابین هودی شدی، بنا به سلایق شخصی خود و هم کیشانت با لابی های گسترده، هر تهمتی را نثار رئیس منتخب کشور کردی و در مقابل اهانت به ایشان دهان باز نکردی و نظاره گر بی احترامی های بیشتر شدی، اکنون هم که دوستانتان القاب بنی صدر و کودتاچی را به ایشان داده اند و شما به خیال خودتان خبر ندارید.

این چه قانون مداری و ولایت مداری است، هنگام نداشتن پاسخ مستدل از ولایت فقیه خرج میکنی و دیگران را از این کار نهی میکنی، بدان که اگر خشم ملت بخواهد گریبان شما سینه چاکان پیر سیاست را بگیرد شما نیز مانند فتنه گران جرآت حضور در بین مردم را نخواهید داشت.

به قول شهید چمران انقلاب ما مانند امواج ملاطم اقیانوسهاست که گاهگاهی باید ناخالصی های موجود در خود را به ساحل آورده و از خود بیرون کند، سعی کن بر خلاف امواج شنا نکنی چون سیل متراکم حرکت عظیم ملت تو را در خود غرق و هضم میکند.

این هشدار را به تو که کوچکترین مردم هستی و هیچ نیستی دادم که بدانی اگر مرد بودی باید جلوی فتنه گری های سال78 و 88 قد علم میکردی و سینه سپر میکردی نه اینکه تبریک گوی نخست، به نخستین نخست وزیر خائن باشی! نه اینکه با اندکی رأی شهری مقابل منتخب کل امت و کشور بیاستی. فراموش کرده ای که ایشان حکم تنفید از ولایت فقیه دارند که به عمر خویش نخواهی دید این حکم را.

به امید روزی که عوام اندک ما نیز هم صدا با تک تک خواص کشور شوند چون خواص بودن به تک بودن نیست به خاصیت باهم بودن است که ملت ما این را ثابت کرده است.برچسب ها: لاریجانی، احمدی نژاد، رئیس جمهور مردمی، فایل صوتی سخنرانی احمدی نژاد در مجلس،  
GRAPHIC PER MONGI 1388