تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - اعتراض اساتید دانشگاه امیركبیر به توهین سبزها به اساتید
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

:: اعتراض اساتید دانشگاه امیركبیر به توهین سبزها به اساتید ::

برنامه دانشجویان ایران: اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه ای به دکتر فرهاد رهبر از توهین برخی حامیان كاندیداهای شكست خورده انتخابات به اساتید ابراز نگرانی كردند.

در این ابتدای این بیانیه آمده است: با کمال تأسف مطلع شدیم که تعداد محدودی از دانشجونماها با ایجاد تجمع در مقابل کلاس های درس برخی از همکاران هیأت علمی آن دانشگاه، از جمله دانشمند فرهیخته جناب آقای دکتر حداد عادل، سعی در ایجاد اختلال و ممانعت در برگزاری کلاس را داشته اند، بی گمان اقداماتی از این نوع نشان دهنده حقد و کینه دشمنان این مرز و بوم می باشد که همواره به دنبال ایجاد توقف و مانع در رشد و توسعه علمی و به دنبال آن بالندگی تمدن با شکوه ایران اسلامی می باشند.

خدر ادامه این نامه آمده است: دشمنانی که با بکارگیری همه توان خود از جمله نفوذ در بین دانشجویان به انحاء مختلف در صدد توقف رشد شتابان علمی این کشور بودهاند. کسانی که با ایجاد جنگ ، ترور، و به شهادت رساندن شخصیت ها و نخبگان علمی همچون شهیدان مطهری و مفتح، ایجاد گروهکهای برانداز چون منافقین ، چریک فدایی خلق و... و ایجاد جریان های فکری منحرف و آخرین آن وقایع بعد از انتخابات 22 خرداد و طرح کودتای نرم همواره در صدد وارد کردن ضربه به اساس و کیان نظام جمهوری اسلامی ایران، این میراث بزرگمرد تاریخ -حضرت امام خمینی- بوده و هستند .

اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به شکست سخت دشمنان در میدان جنگ نرم و انقلاب رنگین اعلام نمودند: این بار قبل از شروع سال تحصیلی و در آستانه سال تحصیلی با تمام توان رسانه ای، اطلاعاتی و با بهره گیری از ستون پنجم خود، سعی داشته اند دانشگاه را که مبدأ تحول و پویایی و به تعبیر امام عزیزمان کارخانه انسان سازی است، به بحران و تعطیلی کشانده و ضربات ناجوانمردانه خود را بر پیکر مبدأ علم و دانش و منشاء رشد و توسعه و ایجاد تمدن شکوفا دراین سرزمین تاریخی وارد نمایند .

این نامه در ادامه می افزاید: اجرای این سناریوی شوم توسط جمع اندکی از افراد در پوشش دانشجو ضرورت هوشیاری و بیداری را در بین دانشگاهیان از جمله اساتید ، مدیران و به خصوص دانشجویان فهیم و فرهیخته ایجاب می نماید.

جامعه اسلامی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ادامه نامه خود اظهار نموده اند: هر چند که تاریخ گواهی می دهد که جوانان ایران - که در پیشینه خود مقاومت های هوشمندانه ای چون 16 آذر، 13 آبان و به خصوص جنگ تحمیلی و... دارند- به یمن انقلاب پربرکت اسلامی، همواره بیدار و هوشیار بوده و اجازه تکرار مداخلات همه جانبه بیگانگان را در امور داخلی کشور عزیزمان ایران را نخواهند داد، اما انتظار داریم در مقابل حرکات زشتی که در آن دانشگاه صورت گرفته، با شدت برخورد شده و دانشگاهیان فهیم را از فتنه های پیدا و پنهان دشمنان این مرز و بوم آگاه نمایید و با ایجاد صف متحد همه اجزاء دانشگاه، توطئه های دشمنان را خنثی نماییم.


GRAPHIC PER MONGI 1388