تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - تابلو ترین نخبگان!! در پوشش سبز
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

:: تابلوترین نخبگان!! در پوشش سبـز ::

همانطور كه انتظار می رفت نخبگان!! سبز برای اثبات خود سعی دارند در كار بسیج و سپاه ابهام ایجاد كنند. البته جای تعجب ندارد چون این نخبگان!! چیزی از خود ندارند تا مردم به انها اعتماد كنند و اینگونه كارها را از روی ناچاری انجام می دهند.

اما چه شده است؟!

در یكی از این خبرگزاری ها ((جلبك زده)) در تازه ترین مطلب خود عنوان شده بود كه یك بسیجی در وبلاگ خود آن هم تابلو ترین وبلاگ، كه تا امروز از یك بسیجی در محیط وب دیده شد ((دوستان وبلاگ نویس ارزشی متوجه می شوند چه می گویم))  با آرم سپاه با تصویری رهبری با شعار ولایتی ((كم مانده بود در ان هدر كوچك برای اعتماد مخاطبان از بسیجی بودن وی ، تمام عكس های مرتبط با بسیج را قرار دهد اما زهی خیال باطل ...؟!)) تیتر زده است.

 

در نوشته های این آقای بسیجی نما آمده است كه بسیجیان برای گرفتن اوباش مبلغی هنگفتی پول و پاداش دریافت می كردند و این در حالی است كه این عده ای از این بسیجیان در 13 آبان توسط ماموران نیروی انتظامی مورد ضرب و شتم و حتی دستگیر شدند ((كه این تناقض فاحش در مطالب نخبگان سبز است))

حال چه تناقضی؟!

اول آنكه: در صورتی كه بسیج بخواهد برای كارهای خود پول دریافت كند ((چون در  امنیت عمومی)) پشتیبان نیروی انتظامی است هیچ گاه با هماهنگی سپاه و نیروی انتظامی برای انجام وظیفه كه بابت آن پول دریافت كرده ((از سوی نیروی انتظامی مورد ضرب و شتم قرار نمی گیرد)) ، اما چون این حركت بسیج خود جوش بوده موجبات نارضاتی بلكه سوخت و سوز ((جلبك های سبز)) را فراهم كرده است .... كه ما بسیار خوشحالیم

دوم آنكه: كدام فرد گناه خود را به گردن دیگری می اندازد ((چه بسا اینكه گناه را با اراده خود انجام داده)) كه درنوشته های این فرد این نوع نگاه به عمل ناكرده خود جالب است. ((پیشنهاد می شود این نوشته و نوشته های  دیگر این فرد را در وبلاگ وی مطالعه كنید))

سوم انكه: در مهر ماه در وبلاگی در ورد پرس كه توسط این خبرگزاری ((س.ت)) به عنوان چگونگی تصرف خیابان ها در 13 آبـان لینك شده ، بر لزوم انجام دادن چنین كارهایی و نسبت دادن ان به بسیج برای جنگ روانی اصرار شده بود.

چهارم انكه: نحوه مطلب نویسی این وبلاگ نویس خود پاسخگوی تمام سوالاتش است تمام پست هایش با هم در تناقض است.

پنجم انكه: این بسیجی چرا عكسی از خود در وبلاگ درج نكرده است البته این كار اختیاری است و اما برای اثبات این نوع نوشته ها اجباری ((گمان می شود این وبلاگ توسط خبرگزاری ((جلبك زده)) س.ت ساخته شده و از یك اسم مجازی و یا بسیجی سوء استفاده شده است :: همانطور كه قبلا از تصاویر دختران جوان و سنگ قبرهای بهشت زهرا و نامهای دانشجویان سوء استفاده می شد ::

((دوستان جلبك زده ننگ با رنگ "سبز" پاك نمی شود)) ... مـا بسیجی می مانیم


GRAPHIC PER MONGI 1388