تبلیغات
نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم حامیان دولت عشق - هكرز!! های سبز بخوانند
حمایت از ما "www.behfar.org"
برای حمایت از ما ، بنر های مثلثی زیر را در سایت خود نمایش دهید برای كپی كردن كدها از كلیدهای ctrl+c استفاده كنید.

:: ((جلبك زده ها))  و هكرز!!های سبز بخوانند ::

... لطفا مطلب زیر را با دقت مطالعه كنید ...

از ابتدای كار این وبلاگ افرادی بودند كه سعی در مختل كردن نظم وبلاگ داشتند اما به خواست خدا به نتیجه ای نرسیدند اما چرا به این كارها روی آوردند؟ چون با گردش ازاد اطلاعات در راستای نظام آشنا نیستند ،چرا آشنا نیستند؟ چون در تاریخ به سر می برند ، چرا در تاریخ به سر می برند: چون انقلاب منافع اكثریت را بین عموم مردم تقسیم كرد.

روی سخنم با كسانی است كه كامنت های با موضوع تهدید به هك و فحش می گذارند كه این كامنت ها نه تنها تایید نمی شود بلكه موجب می شود انگیزه ما در پیش برد اهدافمان بیشتر شود چه در این وبلاگ و چه در وبلاگ های دیگر.

((ما فتوكاتور و كاریكاتور صانعی را در وبلاگ قرار دادیم  و به خاطر یك كامنت ((سبز علوی)) به واسطه منطقی بودن حرف وی در این مورد برداشتیم و می گوییم تا عملی نباشد هیچ عكس العملی اتفاق نمی افتد.

برای همین دوستان هكرز!! در این تفكر نباشند كه این وبلاگ هك شد كار تمام شده است خیر كار منسجم تر از این نیز آغاز خواهد شد.

خبر خوشی هم برای مخاطبان حزب االهی دارم  كه قالب جدید وبلاگ درست شده است و در صورتی كه وبلاگ هك شود دومین های http://behfar.org ، http://tavanestim.com  بر روی وبلاگ جدید قرار خواهد گرفت و در غیر این صورت تا یكساله شدن وبلاگ، قالب جدیدی در كار نیست.

در هر صورت خیالتان راحت و دمتان گرم باد


GRAPHIC PER MONGI 1388